Кошик
ПРОПАНТЕХНОСЕРВИС
+380976717103
+380 (97) 671-71-03
+380 (66) 635-65-93

Запчастини до насосів для зрідженого газу

Сальник ― це спеціальне ущільнення в насосі, яке застосовується при герметизації зазорів. Зазвичай ці зазори знаходяться між рухомими і нерухомими з'єднувальними деталями транспортного засобу. Такі ущільнення можуть виглядати як комір або манжет, має набивання. Сальник завжди надівається на вал. Що стосується набивання сальника, то вона може бути гумовою, резинотканевой, азбестової, асбестопроволочной і іншого. Ці набивання розташовують в спеціальні поглиблення і виточки корпусів, кришок та інших деталей.

 

При експлуатації торцевих ущільнень особливо важлива спокійна робота валу насоса. Якщо вал працює нерівномірно або з биттями, то на ущільнювальних поверхнях з'являються сліди інтенсивного зношування, що призводить до передчасної втрати торцевим ущільненням своїх ущільнювальних властивостей. 

Неякісне центрування приводного двигуна і насоса викликає посилене зношування сальників, підшипників. Відцентрові насоси в більшості випадків безпосередньо з'єднують з приводним двигуном. Застосовуються пружні муфти повинні передавати тільки крутний момент від приводу до насоса, але не компенсувати похибки монтажу. Тому необхідно встановлювати вали на однаковій висоті і забезпечувати бездоганну співвісність. 
Подтягивание трубопроводов к насосу, неперпендикулярность подсоединения трубопроводов к патрубкам насоса, недостаточность опоры трубопроводов при монтаже недопустимы. Вследствие чрезмерного подтягивания трубопроводов к насосному агрегату может произойти излом фланцев патрубков, разрушение муфты, работы вала с вибрацией, а все это нарушает работу концевых уплотнений.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner